Vánoční turnaj 2010

1. ledna 2011 v 21:36 | yarda
29.12.2010 se konal v Radkově tradiční vánoční turnaj ve stolním tenise . Od 10 hodin si rozehrály své zápasy děti ve dvou kategoriích . Starších žáků bylo 6 a mladších 5 hrálo se systémem " každý s každým " 
V 15.00 potom začal turnaj dospělých také ve dvou kategoriích a to "aktivně hrající" a " hrající pro zábavu "
Díky této změně jsme mohli sledovat velké množství vyrovnaných zápasů v obou těchto kategoriích. Hráči byli rozděleni ve 4 základních skupinách a na základě umístění v nich pak postoupili do finálových "pavouků"
Do superfinále se nakonec probojovali 3 nejlepší hráči obou kategorií , kde se utkali "každý s každým" o medaile. Do turnajových bojů zasáhlo 27 dospěláků z Radkova, Vítkova , Domoradovic a dokonce i z města Libavá a myslím že si všichni zahráli do sytosti
Vítězství v hlavní kategorii domácím "vyfoukl" opět Michal Šustek z Domoradovic jejichž hráči jsou na náš turnaj pravidelně zvaní a jejich výkony jsou vždy na vysoké úrovni .
Vedlejší kategorii vyhrál radkovský "rodák" Lukáš Chudik
Díky sponzorům si vítězové z řad dětí i dospělých odnesli pěkné ceny , a pro všechny bylo připraveno občerstvení .
Doufám že se všem zůčastněným vánoční turnaj líbil a že příští ročník se se všemi v Radkově zase shledáme.
Chtěl bych jménem KST Radkov ještě jednou poděkovat všem sponzorům , OU Radkov za podporu bez které by tato akce byla sotva možná.Samotným hráčům za předvedené výkony. Broňce, Lindě,Lence a Majce za pomoc se vším důležitým a všem čtenářům tohoto blogu chci popřát jen to nejlepší v roce 2011 !!!
yarda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama