Březen 2012

výsledky turnaje

27. března 2012 v 20:13 | yarda
V kategorii registrovaných :
1 . Libor Radek ( Hradec nad Moravicí )
2. Jarda Kletenský ( Fulnek )
3. Roman Takáč ( Fulnek )

neregistrovaní :
1. Robert Staněk ( Vítkov )
2. Roman Lysák ( Domoradovice )
3. Jan Škorvan ( Radkov )
vítězům blahopřejeme !!!

Turnaj Radkov březen 2012

27. března 2012 v 20:08 | yarda
Zdravím všechny příznivce našeho pinkání Usmívající se
24.3.2012 se v Radkově "rozjel" další turnaj ve stolním tenise . Tentokrát zaměřený jen na aktivni hráče neregistrované i registrované po krajskou soutěž . Registrovaní si zahráli dopoledne a k vidění byly opravdu kvalitní zápasy které v naší herně zatím ještě nebyly . Zůčastnili se hráči z opavského i novojičínského okresu kteří se v sezoně běžně nepotkávají .
Vrcholem bylo kvalitní finále hrané na 5 setů kdy pozdější vítěz L.Radek otočil zápas s J.Kletenským z nepříznivého 0:2 na konečných 3:2 ve svůj prospěch
Od 14.00 se rozehrály zápasy neregistrovaných , kteří se mezi sebou naopak znají dokonale S vyplazeným jazykem a soupeři domácích borců k nám zamířili z Domoradovic a Vítkova . I tady nebyla nouze o napínavé duely a dramatické zvraty .
Všem tenistům jménem KST Radkov děkuji za účast , doufám že se jim naše akce líbila a že je příští rok u nás budeme moci opět přivítat.
Dík také patří tradičně obci Radkov za pronájem KD , všem sponzorům a lidem co pomáhali tuto akci organizovat. Speciálně pak Jardovi Kletenskému který jako zkušený matador přijel na turnaj se sadou připravených turnajových pavouků a tabulek čímž nám hodně pomohl Mrkající
Na blog přiložím do galerie fotky a výsledky turnaje
Jarek