Liga Moravy a Slezska

2. listopadu 2015 v 4:18 | yarda
Liga Moravy a Slezska sezóna 2015-2016
14.10.2015 nám začala nová sezóna ligy Moravy a Slezska. Velkou změnou oproti sezóně loňské je skutečnost že barvy naší obce hájí už dvě družstva stolních tenistů .
Za tým KST Radkov budou hrát : Michal Bek, Sabina Folířová , Jan Škorvan , Petra Žiačiková a Jaroslav Žiačik .

Nově vzniklý tým" radkovských Orlů" budou reprezentovat : Brisuda Josef, Hefka Martin , Hefková Petra , Kudla Jiří, Kudla Filip a Mikuš Josef.

Celá soutěž se rozšířila již na 11 družstev protože kromě našich Orlů se přihlásil ještě tým Větřkovic. Od ledna 2016 kdy bude sezóna ve své polovině, přebírá náš klub stolního tenisu dočasně pořadatelství této soutěže . Znamená to pro nás , že budeme mít na starosti organizaci zápasů,zpracovávání , archivaci a distribuci výsledků . Dále také budeme u nás v Radkově pořádat turnaj LMaS který loni proběhl v Lesních Albrechticích. Čeká nás tedy hodně práce, ale věřím, že všechno úspěšně zvládneme a že v organizaci této soutěže zdárně navážeme na naše předchůdce z Jančí. Abychom zachovali možnost tréninku dětí a hraní pro zábavu veřejnosti obce , bylo nám umožněno ,že domácí soutěžní zápasy můžeme hrát vždy ve středu . Tím pro děti a dospělé kteří mají zájem přijít si zahrát pro radost zůstane čtvrteční odpoledne a večer. Všechny kdo mají chuť přijít povzbudit naše hráče , nebo si jen tak zapinkat v kvalitním zázemí našeho klubu srdečně zveme.
Za KST Radkov J.Žiačik
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama