Březen 2018

závěrečný turnaj LMaS

25. března 2018 v 13:03 | yarda
Sezona 2017\2018 skončila závěrečným turnajem v rámci naší ligy kterou letos pořádali členové klubu Domoradovic.
Akce se konala 17.3.2018. a velice se podařila nejen kvůli velkému zájmu hráčů ale hlavně také pro výbornou organizaci samotného turnaje.
Po vydatném společném obědě došlo na vyhlášení výsledků uplynulé soutěže a předání cen. Pro radkovské KST to znamenalo historicky první ocenění kdy v jejich rukou skončily bronzové poháry za třetí místo v soutěži.
Po vyhlášení se rozběhl velice fyzicky i časově náročný turnaj který vrcholil v brzkých ranních hodinách.
Ani v něm se hráči našeho KST výsledkově neztratili.
Vítězem turnaje se stal Miloš Holáň z Nového Vrbna před Jaroslavem Žiačikem a Michalem Bekem ( oba KST Radkov )

Liga Moravy a Slezska 2017\2018

25. března 2018 v 12:28 | yarda

V polovině března skončil šestý soutěžní ročník Ligy Moravy a Slezska ve stolním tenise. V soutěži jsme měli dva radkovské týmy které již tradičně bojovaly o umístění v regionální lize.

Tým "ORLI" RADKOV obsadil v konečném pořadí šestou příčku a tým KST RADKOV se letos poprvé dostal na stupně vítězů a obsadil 3 místo.

Vánoční turnaj 2017

25. března 2018 v 12:22 | yarda
Dne 29.12.2017 pořádal klub stolního tenisu v Radkově vánoční turnaj
Pořadí vítězů v kategorii mladší děti 1. Eliška Kudlová 2. Aneta Škubalová 3. Ondřej Běťák
Pořadí vítězů v kategorii starší děti 1. Vít Chabičovský 2. Filip Kudla 3. René Lazecký
Pořadí vítězů v kategorii ženy 1. Sabina Folířová 2. Petra Žiačiková 3. Linda Kudlová
Pořadí vítězů v kategorii dospělí "B" 1. Tomáš Masnica 2. Filip Kudla 3.Petra Žiačiková
Pořadí vítězů v hlavní kategorii dospělí "A" 1. Jiří Kudla 2. Sabina Folířová 3. Michal Bek

tabulka LMaS 2016\2017

25. března 2018 v 10:55 | yarda

LMaS 2016\2017

25. března 2018 v 10:51 | yarda
Liga Moravy a Slezska ve stolním tenise loni zaznamenala svůj už pátý ročník a zároveň druhý který je centrálně řízen a organizován našim klubem stolního tenisu v Radkově.
Jak celá soutěž loni dopadla ???
Radkovskému KST jen o malý kousek utekla třetí příčka a bronz brali nakonec soupeři z Lesních Albrechtic.
Stříbro putovalo do Březové a zlato brala zaslouženě Starší Garda z Jančí.
Druhý radkovský tým Orlů skončil na sedmém stupínku.