Květen 2018

RADKOV OPEN 2018

13. května 2018 v 7:41 | yarda

Druhá dubnová sobota byla v Radkově zasvěcena tradičnímu turnaji RADKOV OPEN. Přestože venku bylo počasí patřící spíš letním dnům, tak se do naší obce sjelo 32 hráčů z blízkého okolí i z daleka.
Jak je již na OPEN zvykem, hrálo se ve dvou kategoriích. Dopoledne byl turnaj otevřen pro aktivní hráče, hrající výkonnostně po krajskou úroveň.Odpoledne pak následoval početně větší turnaj pro hráče nižších soutěží, LMaS a neregistrované.
Atmosféra byla jako vždy u nás přátelská, zápasů i jídla dosti a poslední turnaj letošní náročné sezony si snad všichni dokonale užívali. Ve 13:00 vrcholil první turnaj velice zajímavým finálovým zápasem a oba aktéři předváděli kvalitní výměny které máme u nás možnost vidět opravdu jen jednou v roce.Vítězem se nakonec stal Jiří Válek ( Sokol Opava Kateřinky ) před Sašou Virágem a bronz za třetí místo připadl Danieli Lazeckému ( oba z oddílu stolního tenisu Chvalíkovice )
Barvy Radkova v tomto klání hájili M.Bek který vypadl v prvním kole finálového pavouka a J.Žiačik který skončil v jeho osmifinále.
Časově náročnější odpolední část sportovního dne v naší herně končila těsně před půlnocí. Vítězem se zaslouženě stal Petr Minařík z Jančí před stříbrným Vaškem Šustkem z Domoradovic. Třetí příčku obsadil domácí hráč Michal Bek.

Radkov OPEN ovšem není jen o výsledcích, vítězích a poražených. Je to akce na které se každoročně setkávají přátelé kolem stolního tenisu, kteří si vždy mají u dobrého občerstvení co říci, nejen o sportu který nás všechny spojuje.
Chtěl bych jménem KST Radkov všem hráčům poděkovat že si opět našli cestu na náš turnaj a budeme se těšit na setkání v roce 2019.


VELKÉ DÍKY SAMOZŘEJMĚ PATŘÍ OBCI RADKOV A VŠEM DOMÁCÍM KTEŘÍ SE PODÍLELI NA PŘÍPRAVĚ, ORGANIZACI A ZDÁRNÉM PRŮBĚHU AKCE !!!
Za KST Radkov J.Žiačik